Skuteczny • Prosty • Bezpieczny • Zadzwoń! 22-813-90-01

Zamów Tutaj

Regulamin

1. Właścicielem tego sklepu internetowego jest Firma MITRA z siedzibą w Warszawie, ul. Grenadierów 13/96.
2. Zamówienia w sklepie internetowym można składać na stronie www.systemoczyszczania.pl e-mailem na adres: mitra.p@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 22-813-90-01.
3. Warunkiem realizacji zamówienia złożonego na stronie jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia.
4. Dane podawane podczas rejestracji klienta są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom.
5. Jeśli w zamówieniu był podany adres e-mail zamawiającego to o otrzymaniu zamówienia informujemy listem e-mail na podany w formularzu adres.
6. Wysyłka zamówionych produktów następuje w ciągu 2 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku naszej firmy, natomiast przy „płatności przy odbiorze” nie później niż następnego dnia roboczego licząc od dnia złożenia zamówienia.
7. Koszty dostawy:
Na terenie Polski: Przy zamówieniu na wartość poniżej 150 zł. koszt wysyłki wynosi 6 zł. Przy zamówieniu powyżej 150 zł. koszt wysyłki pokrywa firma Mitra.
Za granicę Polski: Przy zamówieniu na wartość poniżej 750 zł. koszt wysyłki wynosi 12-20 EUR w zależności od kraju dostawy (o dokładnej kwocie dowiesz się w trakcie składania zamówienia). Przy zamówieniu na wartość powyżej 750 zł. koszt wysyłki pokrywa firma Mitra.
8. Zamówienie jest dostarczane przez Pocztę Polską lub kurierem.
9. Sposób dostarczenia towaru wybiera zamawiający.
10. Zamawiający płaci za zamówiony towar i koszty przesyłki:
– przy jego odbiorze, bezpośrednio u doręczyciela pocztowego.
– przelewem na konto wskazanym w zamówieniu.
– kartą kredytową lub płatniczą w systemie PayPal.
11. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto. Ceny nie uwzględniają kosztów dostawy (jeśli takie występują).
12. W przypadku gdyby przy odbiorze towaru opakowanie przesyłki nosiło znamiona uszkodzenia należy nie odbierać przesyłki dokonując jednocześnie w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej spisania protokołu reklamacyjnego.
13. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe i posiadają odpowiednie, wymagane polskim prawem zezwolenia do wprowadzenia do obrotu.
14. Nasza 60-dniowa gwarancja jest liczona od dnia odbioru przesyłki od kuriera lub odbioru osobistego w siedzibie firmy. Aby z niej skorzystać proszę zadzwonić pod numer telefonu 22-813-90-01 lub napisać na adres email kontakt@systemoczyszczania.pl w ciągu obowiązującego jej okresu.
15. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 22-813-90-01.
16. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie wystawiamy faktury lub paragony fiskalne.
17. Zaakceptowanie tego regulaminu równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą mailową informacji o nowościach i promocjach naszej firmy.
18. Złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
19. W sprawach nie uregulowanych tym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.