Skuteczny • Prosty • Bezpieczny • Zadzwoń! 22-813-90-01

Zamów Tutaj

Jelita

Każdy z nas posiada dwa rodzaje jelit – jelito cienkie i grube. W skrócie mówiąc jelita zajmują się trawieniem pożywienia. Gdyby zliczyć całe jedzenie, które spożywamy w ciągu naszego życia, okazałoby się, że przez jelita przechodzi nawet 30 ton pożywienia…
Jelita to jeden z kluczowych elementów naszego układu pokarmowego.

Jelito cienkie

Jelito cienkie to 3-metrowy, pofałdowany kanał o grubości okoł 3 do 4 cm. Trawi białka, węglowodany i tłuszcze.

Jelito grube

Usytuowane w drugiej części przewodu pokarmowego odpowiada głównie za wchłanianie wody. Drugą funkcją jest rozkładanie niestrawionych resztek pokarmu z pomocą mikroflory bakteryjnej. Resztę niestrawionych pokarmów jelito grube pomaga przesunąć do wydalenia.

Dbanie o układ trawienny, a w szczególności jelita jest szczególnie ważne dla naszego zdrowia. Nieoczyszczone jelito to choroby umysłu i ciała, niestabilność emocjonalna, zły nastrój, nieprawidłowo funkcjonujące jelita mogą również powodować szereg chorób. Choroby jelit niestety są wciąż słabo znane, a wielu z nich niestety nie umiemy jeszcze leczyć, dlatego warto pamiętać od prewencji!

Colonpack system oczyszczaniaNaturalne oczyszczanie jelit ze złogów jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania poprzez zażywanie Colon Pack. Jeżeli odnosisz wrażenie, że twój organizm jest poważnie osłabiony, a przy tym towarzyszą tobie takie dolegliwości jak np. wzdęcia, zaparcia i gazy, częste zmęczenie i brak energii, podrażnienie, wahania nastroju, bóle głowy wybór Colon Pack jest jak najbardziej uzasadniony.

Pragniemy podkreślić, że preparaty uzyskały pozytywną opinię Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu oraz zostały zatwierdzone przez Główny Inspektorat Sanitarny, a ich formuła powstała pod czujnym okiem wybitnych ekspertów w swojej dziedzinie. Oczyszczanie jelit można przeprowadzić w absolutnie bezpieczny sposób z korzyścią dla poprawy witalności oraz zyskania nowej energii. W zaledwie 3 prostych krokach możesz pozbyć się złogów kałowych, pasożytów i toksyn, które przez lata wpływały na osłabienie organizmu. Możesz poczuć się znacznie lepiej i zapomnieć o uciążliwych problemach z układem trawiennym oraz pokarmowym decydując się na oczyszczanie jelit.

Zestaw Colon Pack można w bardzo łatwy sposób zamówić za pośrednictwem strony naszego serwisu na której zresztą udostępniliśmy mnóstwo szczegółowych informacji o działaniu preparatów, które w kwestii oczyszczania jelit ze złogów nie mają sobie równych. Potwierdziły to dobre opinie ze strony tysięcy Polek i Polaków, którzy stosowali nasze produkty.

Polecamy, przekonaj się o prawdziwych rezultatach i już teraz zakup Colon Pack.